Dekoratif Sehpa Çeşitleri ve Fiyatları

Dekoratif sehpalar iç mekan dekorasyonunda en önemli parçalardan biri. Piyasada dekoratif sehpa çeşitleri konusunda pek çok alternatif mevcut. Peki bu ürünlerin çeşitlerini ve fiyatlarını merak ediyor musunuz?

Aralık 15, 2023 - 10:17
Şubat 9, 2024 - 10:58
 0  4
Dekoratif Sehpa Çeşitleri ve Fiyatları

Dekoratif sehpalar iç mekan dekorasyonunda en önemli parçalardan biri. Piyasada dekoratif sehpa çeşitleri konusunda geniş bir ürün çeşitliliği mevcut. Ürünlerin fiyatları ise farklı kriterlere göre değişmekte. Bu yazımızda son yıllarda en çok ilgi gören dekoratif sehpa çeşitleri ve fiyatlarından kısaca bahsedeceğiz. 

Mantar Sedefli Mozaik Sehpa

Sedef kakmalı ve mozaik desenli modeller son yılların en popüler sehpa çeşitleri arasında yer alıyor. Bu sehpaları diğer sedefli modellerden ayıran temel fark, mantar şeklindeki tasarımlarıdır. Mantar sehpaların şekli, iç mekanın yanı sıra bahçe ve balkon gibi alanlarda da pratik bir kullanım sağlar.

Mantar sehpa çeşitlerinin farklı modelleri tekli veya çoklu olarak kullanıma uygundur. Rattan sehpa çeşitleri arasında örneğin zigon mantar sehpaları farklı boyutlarıyla set olarak veya ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Mantar orta sehpaları ise tekli kullanımda tercih edebilirsiniz.

Mantar sehpa modellerinde farklı renk ve desen seçenekleri, kullanıcılara kendi zevklerine uygun ürünler seçme şansı sunar. Sehpa modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi online satış kanallarından edinebilirsiniz.

Sedefli Mozaik ve Rattan Sehpa

Mozaik desenli sehpalar, son yılların en popüler rattan sehpa modelleri arasında yer alıyor. Doğal sedef malzemesi kullanılarak üretilen bu modeller vernikli bir tasarıma sahiptir. Bu özellik mozaik sehpaları daha dayanıklı kılar. Ayrıca sedefli ve mozaik desenli olmaları, bu sehpaları benzersiz yapan bir özelliktir.

Silindir şeklinde veya iç içe geçmiş farklı tasarımlarda çeşitli mozaik zigon sehpa modelleri mevcuttur. Bu ürünlerin çeşitliliği, farklı mekanlarda kullanım imkanı sağlar. Örneğin mozaik orta sehpaları salon gibi geniş alanlarda kullanırken mozaik yan sehpaları oturma odalarında değerlendirebilirsiniz.

Sedef kakmalı silindir formdaki sehpalar şık tasarımlarıyla öne çıkan modellerdir. Bu modelleri hem iç hem de dış mekan dekorasyonunda kullanmak mümkün. Örneğin zigon rattan sehpa çeşitlerini misafirlerinizi bahçede veya oturma odasında ağırlarken servis ve sunum için tercih edebilirsiniz. En uygun sehpa fiyatları için online satış kanallarına göz atabilirsiniz.

Doğal Teak Ağacı Dal Sehpa

Bu ürünler, adından da anlaşılacağı gibi, doğal teak ağacından üretilmektedir. Teak ağacının en belirgin özelliği, böceklenme ve çürüme yapmamasıdır. Bu da ürünü uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak tanır. Bu bağlamda evladiyelik bir model olduğunu söyleyebiliriz. Yıllarca modası geçmeden kullanabilirsiniz. 

Ayrıca bu doğal ağaç zigon sehpa, dayanıklı olması nedeniyle dış mekan dekorasyonu için de uygundur. Dahası teak ağacı dal sehpa çeşitleri, klasik dekorasyon tarzının yanı sıra rustik mekanlarda da kullanılabilir. Doğal ağaç sehpa fiyatlarını incelemek için ise online kanalları ziyaret edebilirsiniz.

Doğal Kubu Rattan Sehpa

Rattan sehpa modelleri arasında doğal kubudan tasarımlar da yer alıyor. Bu modeller, ekolojik malzemeden el işçiliğiyle üretilmiştir. Bununla birlikte sadece sehpa olarak değil, aynı zamanda tabure olarak da kullanılabilmektedirler.

Rattan kubu sehpaları, ya dekoratif bir orta sehpa olarak ya da dresuarınızı tamamlayacak şekilde tabure olarak kullanabilirsiniz. Her iki kullanım şeklini de yaşam alanlarınızda doğal ve huzurlu bir atmosfer yaratmak için tercih edebilirsiniz. Doğal kubu sehpalar ev dekorasyonunuza bohem bir tarz kazandıracaktır. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürünlerin de fiyatları piyasa koşullarına göre değişebilir.

Uygun Fiyatlı Dekoratif Sehpalar mylamp.com.tr'de!

Yukarıda kısaca bahsettiğimiz en trend sehpa modellerini ve daha fazlasını, sektörün en önemli markalarından biri olan MyLamp’te bulabilirsiniz. Aydınlatma ürünleri ve rattan mobilya çeşitlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan MyLamp, trend dekorasyon ürünleri için en doğru adres. Online satış sitesi mylamp.com.tr adresinde aradığınız ev dekorasyon ürünlerini uygun fiyat avantajıyla bulabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE, e-ticaret ve e-ihracat deneyimine sahip uzmanlar tarafından oluşturulmuş butik bir e-ticaret ajansıdır.