Dış Mekan Aplik Çeşitleri ve Fiyatları

Dış mekan dekorasyonunuz için etkili bir aydınlatma arıyorsanız aplikler tam size göre! Evinizin duvarına veya sütunlarına sabitlenen dış mekan aplik tasarımları birçok alanda oldukça kullanışlı. Peki dış mekanlar için en çok tercih edilen aplik çeşitlerini ve fiyatlarını merak ediyor musunuz?

Ocak 19, 2024 - 09:24
Şubat 9, 2024 - 11:00
 0  7
Dış Mekan Aplik Çeşitleri ve Fiyatları

Dış mekan dekorasyonunuz için etkili bir aydınlatma arıyorsanız aplikler tam size göre! Evinizin duvarına veya sütunlarına sabitlenen dış mekan aplik tasarımları birçok alanda oldukça kullanışlı. Aynı zamanda farklı konseptlere hitap ederek mekanınızı güzelleştirmekte. Peki dış mekanlar için en çok tercih edilen aplik çeşitlerini ve fiyatlarını merak ediyor musunuz?

Metal Kafesli Aplik Modelleri

Metal kafesli dış mekan aplik modelleri bahçe, teras veya balkon gibi dış cephe duvarlarında sıkça kullanılmakta. Örneğin paralel teller ile tasarlanan siyah renk aplikler, silindir lamba gözenekleri ile Akdeniz stilinde bir tasarım sunmakta. Bununla birlikte kare telli kafes aplikler brütalist tarza daha çok hitap ediyor. Porselen duy ile üretilen bu metal kafesli apliklerin kullanım ömrü uzun oluyor.

Enjeksiyon alüminyumdan imal edilen kafesli dış mekan aplik çeşitleri korozyona karşı oldukça dayanıklı. Ayrıca fırınlanmış statik boya sayesinde rengini uzun süre koruyor. Bazı tasarımlarda baş kısmının çevrilme özelliği aydınlatma açısını değiştirme imkanı sağlamakta. Böylece mekanın ihtiyacına veya tercihe göre uygun bir aydınlatma yaratılıyor. Ürünlerin fiyatları ise malzeme cinsine ve piyasa koşullarına göre değişmekte. 

Galvaniz Sacdan Yarım Cam Retro Aplikler

Dış mekanınızda rustik veya nostaljik tasarımlar oluşturmak istiyorsanız aydınlatma önemli bir faktör. Galvaniz sacdan yarım cam retro aplikler bu iki tarzı yansıtma konusunda oldukça başarılı. Loş bir aydınlatma sayesinde dış mekan dekorasyonlarınızda daha eskitme bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Ayrıca galvaniz sacdan dış mekan aplik tasarımları aşınmaya karşı dayanıklı. Bu özellik uzun ömürlü bir kullanım sunmakta. Bununla birlikte galvaniz sac yarım cam retro aplikler dikdörtgen şeklinde üretiliyor. Bu sayede duvarın her yanında etkili bir aydınlatma sağlıyor. Bu ürünlerin güncel fiyatlarını online satış kanallarından öğrenebilirsiniz. 

Çift Yönlü Alüminyum Aplikler

Modern dış mekan aydınlatma ürünleri arasında çift yönlü alüminyum aplikler sıkça tercih edilmekte. Oval, kare veya içe basık şekillerde üretilen bu aplik modelleri her tercihe uygun seçenekler sunmakta. Isıya dayanıklı temperli cam ile üretilen aplikler çoğu hava koşuluna uygun bir tasarıma sahip. Ayrıca elektrostatik fırın boya kullanımı, boyanın çizilmesine veya renk atmasına engel olmakta.

Alüminyum apliklerin çift yönlü özelliği genellikle ev sütunlarında odaklı bir aydınlatma sağlamakta. Ancak bu aplikleri yatay bir şekilde kullanmak da mümkün. Bu sayede daha geniş bir alan aydınlatılıyor. Ayrıca ev girişleri, teraslar veya bahçe duvarları gibi farklı yerlerde kullanım imkanı sunuyor. Ürünlerin fiyatları ise kullanım amacı ve tasarım özelliklerine göre değişiyor. 

Tek Yönlü Alüminyum Aplikler

Tek yönlü alüminyum aplikler, genellikle duvar diplerinde yukarı yönlü bir aydınlatma sağlama amacıyla kullanılmakta. Minimalist konseptte özgün bir tasarım sunan bu aplik modelleri kare veya oval gibi şekillerde üretiliyor. Bununla birlikte yukarıdan aşağı doğru sabitlenerek daha geniş bir aydınlatma edinmek de mümkün. Tabii tasarım özelliklerine göre ürünlerin fiyatları değişmekte.

Tek yönlü alüminyum aplikler alüminyum enjeksiyon ile üretiliyor. Bu sayede aydınlatma ürünleri arasında en hafif ve sağlam seçeneklerden biri haline gelmekte. Aynı zamanda temperli lamba camları sayesinde güçlü bir aydınlatma sunmakta. Bu cam, ışığı etkili bir şekilde geçirdiği gibi darbelere veya ısı değişimine karşı da etkili bir çözüm sağlıyor. Böylece dış mekanlarda hangi şartlarda olursa olsun kullanım imkanına sahip.

Dış Mekan Aplik Çeşitlerinde Avantajlı Fiyatlar MyLamp'te!

Bahçe, teras veya balkon gibi alanlarda doğru aydınlatma seçimi oldukça önemli. Dış mekanınız için tasarımınıza uygun aplik çeşitleri arıyorsanız toptan, perakende veya online satış kanallarını araştırabilirsiniz. Aydınlatma ve ev dekorasyonları markası MyLamp’te birbirinden güzel dış mekan aplikleri mevcut. Tek yönlü, çift yönlü, sac malzemeden veya kafes aplik çeşitlerinde uygun fiyat avantajları için mylamp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE, e-ticaret ve e-ihracat deneyimine sahip uzmanlar tarafından oluşturulmuş butik bir e-ticaret ajansıdır.