Yasal Uyarı

Yasal uyarı, https://www.anadolupazarlama.web.tr/ sitesinin içeriğinde yer alan yazıların tekrar kullanımı kesinlikle yasaktır. Site bünyesinde barınan ticari tüm markalar, sahiplerinin mülkiyetinde olup tüm hakları saklıdır.

Anadolu pazarlama yasal uyarı metnidir.

Site yazıları içerisinde yer alan materyallerin bulundurulmasıyla ilgili olarak; ”5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kânunu” veya uluslararası telif haklarına aykırı bir durumun yer aldığını düşünüyorsanız. Lütfen bize ulaşın sayfası aracılığıyla itirazınızı belirtiniz. İtirazınız en kısa sürede değerlendirilerek, haklı bulunduğu takdirde bahsedilen içerik site sunucularından derhal kaldırılacaktır.

Web sitemiz bilgisayarınıza ”Cookie” adı verilen dosyalar yüklemektedir. Dosyalar aracılığıyla hangi sayfaların daha fazla ilgi çektiğini; kullanıcıların ziyaret sıklığı gibi hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar için gerekli bilgileri toplamaktadır.

Bundan kaçınmak istiyorsanız internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz; Fakat, sitenin kişiselleştirilmiş bölümlerine girmek istediğinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Web sitesinin kullanıcıları ile ilgili topladığı bilgileri kânunlarla mecbur bırakıldığı durumlarda adli makamlara sunma haricinde, 3. Şahıs vs kurumlar ile kesinlikle paylaşmayacağını ayrıca, sitedeki bilgileri kullandırmayacağını taahhüt eder.

İnternet sitesi içerisinde çeşitli nedenlerle veya yalnızca bilgilendirme amacıyla diğer internet sitelerine yönelik aktif bağlantılar sağlanmaktadır. Web sitesi bu bağlantıların sağlandığı ilgili internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.

Anadolu pazarlama web sitesinde 5651 Sayılı Kânun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ eklenen yazılı, görsel, işitsel vs her türlü bilgi içerik ve yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Anadolu pazarlama hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde; İlgili kânunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılarak hukuk danışmanı tarafından yazılı veya sözlü geri dönüş yapılacaktır. Buradaki kayıt ya da şartlar Türkiye Cumhuriyeti kânunlarına göre yorumlanır, yönetilir ya da uygulanır. Herhangi bir uyuşmazlığın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkilidir.

Yasal uyarı metni 11 Ağustos 2020 tarihinden itibaren geçerlidir.

Reklam Alanı