Yasal Uyarı

Yasal uyarı https://www.anadolupazarlama.web.tr/ sitesinin içeriğinde yer alan yazıların tekrar yayınlanma amacı ile izinsiz olarak ve kaynak belirtilmeden kullanımı kesinlikle yasaktır. Herhangi bir içeriğin tekrar yayınlanması halinde ise mutlaka kaynak olarak anadolupazarlama.web.tr belirtilmeli ve ilgili içeriğin bulunduğu sayfaya aktif bağlantı sağlanmalıdır.

Anadolupazarlama.web.tr

Site yazıları içerisinde yer alan materyallerin bulundurulması ile ilgili olarak; “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ve uluslararası telif haklarına aykırı bir durumun yer aldığını düşünüyorsanız! Lütfen ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası aracılığı ile itirazınızı belirtiniz. İtirazınız en kısa sürede değerlendirilecek ve haklı bulunduğu takdirde bahsettiğiniz içerik site yayınından ve sunucularından derhal kaldırılacaktır.

Anadolupazarlama.web.tr bilgisayarınıza “Cookie” adı verilen dosyalar yüklemektedir.

Bu dosyalar aracılığı ile anadolupazarlama.web.tr hangi sayfaların daha fazla ilgi çektiğini; Ve kullanıcıların ziyaret sıklığı gibi hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar için gerekli bilgileri toplamaktadır.

Bundan kaçınmak istiyorsanız internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz;

Fakat bu takdirde sitenin kişiselleştirilmiş bölümlerine girmek istediğinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Anadolupazarlama.web.tr bu sitenin kullanıcıları ile ilgili topladığı bilgileri kanunlarla mecbur bırakıldığı durumlarda ilgili adli makamlara sunma haricinde, 3. Şahıs ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmayacağını ve bu bilgileri kullandırmayacağını taahhüt eder.

Anadolupazarlama.web.tr içerisinde çeşitli nedenlerle ve yalnızca bilgilendirme amacıyla diğer internet sitelerine yönelik aktif bağlantılar sağlanmaktadır. Anadolupazarlama.web.tr bu bağlantıların sağlandığı ilgili internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.

Anadolupazarlama.web.tr makale portalında 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi içerik ve yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Anadolupazarlama.web.tr hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde; İlgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve hukuk danışmanımız tarafından yazılı/sözlü geri dönüş yapılacaktır. Bu kayıt ve şartlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanır, yönetilir ve uygulanır. Herhangi bir uyuşmazlığın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkilidir.

Yasal uyarı metni 11 Ağustos 2020 tarihinde oluşturulmuş olup bu tarihten itibaren geçerlidir.

Reklam Alanı