Hakkımızda » Türkiye’de şirketler için pazarlama listeleri sağlıyor, aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken; Müşterilerin kolayca iş ve pazarlama hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ülke genelinde güvenilir; Firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen ürün ve hizmetleri sunan en iyi çevrimiçi portal olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Hakkımızda » Neden Türkiye’de Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için: Tüketicilere herhangi bir ürün yada hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz; Bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için: Türkiye pazarlama rehberi olarak, yeni başlayanlar, küçük ve köklü şirketlerden oluşan tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Bu nedenle, listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de pazarlama fırsatları oluşturmak için benzersiz bir online platform sunuyoruz.

Ayrıca, hem çevrimiçi arama yapanlara hem de reklamverenlere mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu, öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş pazarlama imkanları sunuyoruz.

Reklam Alanı